TERMAX-LESZNO SYSTEMY WENTYLACYJNE TECHNIKA GRZEWCZA


KONTAKT

adres Ogrodowa 1
64--130 OSIECZNA
wielkopolskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
Katalog produktów:
Systemy wentylacyjne Poznań Systemy wentylacyjne Poznań Firma TERMAX-LESZNO powstała w 2009 roku jako oddział firmy Biuro Ekspert w Lesznie. Od 07.12.2010 roku jako samodzielna firma w Kłodzie koło Rydzyny. Natomiast od początku 2016 roku w nowej siedzibie w Osiecznej.Przedmiotem działalności jest technika klimatyzacyjna, grzewcza, wentylacyjna (sy ... (czytaj więcej)
Wentylatory kanałowe Poznań Wentylatory kanałowe Poznań Oferujemy wentylatory kanałowe zarówno do pomieszczeń o niskim jak i wysokim stopniu zapylenia. Dzięki dużemu wyborowi produktów w naszym sklepie można znaleźć takie wentylatory kanałowe, które mogą być wykorzystane w różnorodnych instalacjach wentylacji mechanicznej. Mo ... (czytaj więcej)
Nagrzewnice Master Poznań Nagrzewnice Master Poznań Nagrzewnica marketowa, wyprodukowana w Chinach, to wersja nagrzewnicy firmy Master. Charakteryzuje ją tańsze wykonanie i okres gwarancyjny krótszy niż w przypadku wersji profesjonalnej (Master B 2 EPB).Nagrzewnice elektryczne są wysokowydajnymi urządzeniami znajdujący ... (czytaj więcej)
Kurtyny powietrzne Poznań Kurtyny powietrzne Poznań Flagowy i klasyczny model kurtyn powietrznych FERONO. Głównym zadaniem kurtyny powietrznej jest wytworzenie aerodynamicznej bariery ochronnej pomiędzy pomieszczeniami bądź strefami o różnych temperaturach i o dużym natężeniu ruchu. Wszystkie modele przeznaczone są do montażu na wysoko ... (czytaj więcej)
Oczyszczacze powietrza Poznań Oczyszczacze powietrza Poznań Prezentujemy Państwu OSUSZACZ ADSORPCYJNY. Jest to osuszacz bez kompresora, który działa bez czynnika chłodniczego. Charakteryzuje się niemal stałym wskaźnikiem usuwania wody niezależnie od temperatury otoczenia. Jest bardziej wydajny niż osuszacze wyposażone w kompresor w przypadku gdy wykorzystujemy go w niskich temperaturach tj. ... (czytaj więcej)
Klimatyzacja domowa wielkopolskie Klimatyzacja domowa wielkopolskie Urządzenia klimatyzacyjne, w tym klimatyzacja domowa, czy urządzenia oczyszczające powietrze w pomieszczeniach, uważane niegdyś za luksus, dzisiaj przy zmianach klimatycznych stają się standardem niejednokrotnie koniecznością. Urządzenia z wyborem filtrów (jony srebra, witaminy, alergie) powietrza w domach, miejsc ... (czytaj więcej)
Klimatyzatory przenośne Poznań Klimatyzatory przenośne Poznań Klimatyzatory przenośne to doskonała oferta dla klientów szukających urządzeń prostych w użytkowaniu i nie wymagających zawiłych instalacji. W takim klimatyzatorze, wystarczy rurę odpływu powietrza wystawić lub podłączyć do otworu zewnętrznego. Klimatyzatory Master, które oferuje ... (czytaj więcej)
Technika grzewcza Poznań Technika grzewcza Poznań Przedmiotem działalności firmy Termax Leszno, jest technika grzewcza, klimatyzacyjna, wentylacyjna i osuszanie. Prowadzimy w tej dziedzinie sprzedaż oraz wypożyczalnię. Zapewniamy doradztwo, serwis i montaż urządzeń. Rozwijamy naszą działalność poprzez wprowadzanie nowych produktów. Celem naszym ... (czytaj więcej)
Wentylacja przemysłowa Poznań Wentylacja przemysłowa Poznań Firma Termax Leszno oferuje kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu systemów wentylacyjnych (wentylacja przemysłowa). W ciągu wielu lat działalności i znajomości branży, wypracowaliśmy sobie pozycję poważnego partnera na terenie całej Polski. Z naszej oferty mogą skorzystać m. in. i ... (czytaj więcej)