TERMAX-LESZNO SYSTEMY WENTYLACYJNE TECHNIKA GRZEWCZA


KONTAKT

adres Ogrodowa 1
64--130 OSIECZNA
wielkopolskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
Katalog usług:
Instalacje wentylacyjne Poznań Instalacje wentylacyjne Poznań Firma TERMAX-LESZNO powstała w 2009 roku jako oddział firmy Biuro Ekspert w Lesznie.Od 07.12.2010 roku jako samodzielna firma w Kłodzie koło Rydzyny. Natomiast od początku 2016 roku w nowej siedzibie w Osiecznej.Przedmiotem działalności jest technika klimatyzacyjna, grzewcza, wentylacyjna, w tym instalacje wen ... (czytaj więcej)
Montaż klimatyzacji Leszno Montaż klimatyzacji Leszno Oferujemy nagrzewnice, osuszacze, promienniki, klimatyzatory, kurtyny powietrzne i inne. Swiadczymy usługi w zakresie sprzedaży, serwisu i montażu urządzeń: w tym montaż klimatyzacji, osuszaczy, wentylacyjnych, grzewczych i innych.Urządzenia klimatyzacyjne czy oczyszczające powietrze w pomieszczeniac ... (czytaj więcej)
Serwis klimatyzacji Leszno Serwis klimatyzacji Leszno Przedmiotem działalności jest technika klimatyzacyjna, grzewcza, wentylacyjna i osuszanie. Zapewniamy doradztwo, serwis i montaż urządzeń, w tym serwis klimatyzacji. Rozwijamy naszą działalność poprzez wprowadzanie nowych produktów. Celem naszym jest rzetelność, terminowość i uczciwość. Gwarantujemy profesjona ... (czytaj więcej)